با سلام؛ سایت در حال بروزرسانی است، پیشاپیش از بروز هر گونه اختلال در سایت پوزش می طلبیم... مطالب موجود در سایت بصورت آزمایشی بارگذاری شده است و فعلا قابل استناد نمی باشد.

خیابان ولیعصر، روبروی پارک ساعی، ابتدای کوچه تختی، پلاک ۲، واحد ۱۰

شانه ای

زیر بغل سیم کش از جلو

زیر بغل سیم کش از جلو

روی دستگاه بنشینید و دستگیره ها را بردارید. فاصله ی بین دست ها باید از فاصله ی بین شانه ها بیشتر باشد.

one-arm-cable-side-lateral-raises-b

نشر جانب سیم کش تک دست

یک سمت دستگاه بایستید و با دست مخالف دستگیره را بردارید.چنگک باید با دست در حالت خنثی باشد. و پاها کمی خم باشند.خودتان را صاف نگه دارید.

سرشانه هالتر اسمیت از پشت

سرشانه هالتر اسمیت از پشت

پشتی نیمکت را به گونه ای که زاویه ی ۹۰ درجه تشکیل دهد تنظیم کنید و نیمکت را زیر دستگاه مولتی پاور قرار دهید. بنشینید، کمرتان را تکیه دهید و به گونه ای که بازو و ساعدتان زاویه ی ۹۰ درجه تشکیل دهند، هالتر را بگیرید.

نشرجلو هالتر

نشرجلو هالتر

بایستید و هالتر را با کف دست های رو به بدن بگیرید. بازوها باید کاملا کشیده و موازی با هم و کمی بازتر از عرض شانه باشند. برای جلوگری از فشار آوردن به کمر زانوهایتان را کمی خم کنید.

فلای برعکس دستگاه

فلای بر عکس دستگاه

روی دستگاه بنشینید و سینه تان را به پد مقابل تان تکیه دهید و دستگیره ها را بگیرید. ( انگشتان شست تان رو به بالا باشند).

نشر جانب تک دست ایستاده

صاف بایستید به گونه ای که پهلویتان مقابل ستون یا دستگاه سیم کش قرار بگیرد، به جهت مخالف ستون تکیه دهید یا پایه ی دستگاه را بگیرید. با دست کاملا صاف به گونه ای که کف دست هایتان رو به بالاتنه باشند، دمبل را بردارید.

نشرخم دمبل نشسته

نشرخم دمبل نشسته

انتهای نیمکت صاف بنشینید و بالاتنه تان را تا حدی که به ران هایتان برسد خم کنید. دمبل ها را در دست بگیرید. بازوها باید کاملا کشیده و عمود بر زمین باشند.

فلای برعکس کراس

فلای برعکس کراس

بین قرقره ها بایستید و دستگیره ها را در دست بگیرید. به گونه ای که انگشتان شست رو به بالا باشند. بازوها را به صورت ضربدری در مقابل تان و به ارتفاع شانه نگه دارید.

نشرخم تک دست سیم کش

نشر خم تک دست سیم کش

کنار دستگاه بایستید و بالا تنه تان را ۹۰ درجه خم کنید. دستگیره را که هم تراز با شانه است، بگیرید.

نشرخم دمبل ایستاده

نشرخم دمبل ایستاده

تکیه گاه یا پشتی نیمکت را بالا بیاورید تا سینه موازی با زمین قرار بگیرد، سرتان را به تکیه گاه تکیه داده و دمبل ها را بردارید به گونه ای که کف دست هایتان رو به داخل باشد.

رزرو وقت

۰۲۱-۸۸۷۹۱۲۰۹

رزرو وقت

۰۲۱-۸۶۰۸۴۰۴۶

پشتیبانی غیرحضوری

۰۲۱-۸۶۰۸۴۰۴۵

ایمیل

hi@tanyarteam.com