پنجمین همایش مکمل های غذایی و رژیمی

اولین سمپوزیوم یک روزه سلامت‌ مکمل‌های ورزشی اردیبهشت سال جاری برگزار و ۲۵ امتیاز گواهینامه مربیگری درجه ۳ از سوی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به شرکت کنندگان اعطا می‌شود.
به گزارش ستاد خبری، هدف از برگزاری این سمپوزیوم ساماندهی و فرهنگ‌سازی مکمل‌های ورزشی است و همزمان با پنجمین همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی که به بحث سندروم متابولیک و ارایه آخرین یافته‌های علمی مرتبط با کنترل آن می‌پردازد، ۲۸ اردیبهشت از ساعت ۸:۳۰ صبح در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.
نقش مکمل‌های ورزشی در مدیریت وزن و ترکیب بدنی، مکمل های مؤثر کاهش وزن و درصد چربی بدن، مکمل‌های مؤثر در افزایش وزن و توده عضلانی، نقش مکمل‌های ورزشی مؤثر بر عملکرد ورزشی و افزایش کارایی با تاکید بر مکمل‌های ورزشی مؤثر بر افزایش توان، قدرت و استقامت و مکمل‌های مؤثر بر بازتوانی و ریکاوری (بازیابی) ، آخرین یافته‌ها در زمینه مکمل‌های ورزشی، زمان‌بندی مصرف مکمل‌های ورزشی در دوره‌های مختلف و سوء مصرف مکمل‌ها، تداخلات و دوپینگ سهوی از جمله مهمترین مباحثی است که در این سمپوزیوم بررسی خواهد شد.

پنجمین همایش مکمل های غذایی و رژیمی

پنجمین همایش مکمل های غذایی و رژیمی

دکتر سید مصطفی موسوی، دکتر محمد حضوری، دکتر سید علی کشاورز و دکتر کوروش جعفریان از اساتید اولین سمپوزیوم یک روزه سلامت مکمل‌های ورزشی هستند.
گفتنی است چهار دوره گذشته همایش مکمل‌های غذایی و رژیمی با تاکید بر موضوعاتی چون تجویز و مصرف منطقی مکمل‌های ورزشی، سلامت مکمل‌های ورزشی، جایگاه مکمل‌های غذایی و رژیمی در سلامت زنان، مادران و کودکان و تولید و واردات مکمل‌‌ها در راستای ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی کشور و بهبود سلامت جامعه برگزار شدو امسال رویکرد جدی‌تری در ارایه مباحث مد نظر شورای سیاست‌گذاری قرار گرفته است.

 جهت ثبت نام کلیک کنید.

 

این مطلب را پسندیده اید، پس به اشتراک بگذارید:

  • 10 پست در تن یار تیم
  • 3 دیدگاه
  • 7 سال عضو تن یار تیم

دیدگاهتان را بنویسید

--> --> --> --> --> --> -->